Przeprowadzki Katowice tel. 536 086 086

Transport mebli Katowice

Oferujemy usługi transportowe dla osób prywatnych, firm i instytucji państwowych. Przeprowadzki mieszkań to również nasza codzienność! Działając nieprzerwanie od 1996 roku poznaliśmy Państwa potrzeby w zakresie transportu i przygotowaliśmy ofertę, z której skorzystali już m.in. Muzeum Śląskie, FALCK, Casinos Poland, Springermedia, Bre Bank S.A., Urząd Regulacji Energetyki, Górnośląskie Towarzystwo Charytatywne, Real, Makro Cash And Carry, Avans i wielu, wielu innych.

Co znajdziesz w ramach naszych usług transportowych?

W ramach usług transportowych oferujemy przewozy do 1,5 t na terenie Katowic, Śląska, Polski i Unii Europejskiej. Dysponujemy samochodami z windą, o zabudowie blaszanej, kontenerowej i pod plandeką, o dopuszczalnej masie całkowitej 3.5 tony. Realizujemy usługi ekspresowe. Samochody wyposażone są w nawigację GPS oraz CB radio, co pozwala na dobór dogodnej trasy, omijanie korków, a przede wszystkim szybkie, bezpiecznie i terminowe dotarcie do celu podróży.

Trans-speed to firma transportowa, która oferuje:

 • transport towarów zakupionych w Państwa sklepie do klienta,
 • transport mebli Katowice, Śląsk, cała Polska, Unia Europejska,
 • transport sprzętów i urządzeń,
 • transport specjalistyczny w tym m.in.:
  – transport pianin,
  – transport sejfów (do 250 kg),
  – transport szaf pancernych (do 250 kg),
  – przewóz archiwum,
  – przewóz bibliotek,
  – inne.

Serdecznie zapraszamy do podjęcia z nami długoterminowej współpracy obejmującej transport wraz z wniesieniem towarów zakupionych w Państwa sklepie wprost do klienta. Oferujemy odbiór sprzętu AGD, RTV lub mebli ze sklepu, zabezpieczenie go folią stretch, bąbelkową lub w inny sposób, transport pod wskazany adres i rozładunek oraz na życzenie usługę wniesienia i ustawienia mienia w wyznaczonym miejscu. Na wyposażeniu posiadamy także sprzęt i narzędzia do demontażu i montażu mebli, nie stanowi więc dla nas problemu rozłożenie starych mebli i złożenie nowych. 

Dodatkowe usługi nie są dla nas żadnym wyzwaniem!

Ponadto oferujemy kompleksowe usługi przeprowadzkowe mieszkań, biur, firm (nie tylko w katowicach), w skład których może wchodzić demontaż oraz montaż wyposażenia, pakowanie mienia, znoszenie, wnoszenie i przenoszenie mebli oraz sprzętów, jak również pomoc przy ustawianiu mebli. Rozumiejąc Państwa potrzeby oferujemy także usługę likwidacji mieszkań polegającą na wywozie mebli, sprzętów i zbędnego wyposażenia na wysypisko śmieci.

W ciągu kilkunastu lat działalności daliśmy poznać się jako solidny i niezawodny partner, o czym świadczą referencje wystawione przez naszych dotychczasowych Klientów. Nasi kierowcy to sprawdzeni, doświadczeni i odpowiedzialni pracownicy, którzy cenią Państwa czas i zawsze chętnie pomogą w zniesieniu lub wniesieniu przedmiotów.W przypadku dodatkowych pytań lub chęci zamówienia usługi transportowej zapraszamy do kontaktu e-mail lub telefonicznego.

Jak do nas dojechać?

Blog przeprowadzkowy

Pomoc przy przeprowadzce

Przeprowadzki Katowice

Trans Speed - tel. 536 086 086

ul. Władysława Orkana 25A,
40-553 Katowice