Przeprowadzki Katowice tel. 536 086 086

Przeprowadzki

Przeprowadzki mieszkań Katowice i przewóz mebli !

Dla wielu z Państwa nowe miejsce zamieszkania czy nowe biuro jest długo wyczekiwanym spełnieniem marzeń i wiemy, że chcieliby Państwo, aby sam proces przeprowadzki przebiegał sprawnie i szybko, tym bardziej, gdy jest to wydarzenie stresujące. Wieloletnie doświadczenie, zespół kompetentnych fachowców oraz profesjonalny sprzęt sprawiają, że z przyjemnością pomożemy w realizacji Państwa przeprowadzki.

Oferujemy przeprowadzki Katowice, Śląsk, cała Polska:

 • przeprowadzki mieszkań i domów,
 • przeprowadzki firm,
 • przeprowadzki instytucji państwowych i organizacji,
 • transport mebli Katowice, Śląsk, cała Polska, Unia Europejska,
 • transport sprzętów i urządzeń,
 • transport specjalistyczny w tym m.in.:
 • transport pianin,
 • transport sejfów (do 250 kg),
 • transport szaf pancernych (do 250 kg),
 • przewóz archiwum,
 • przewóz bibliotek,
 • likwidacje mieszkań, domów i innych lokali wraz w wywozem odpadów wielkogabarytowych Katowice i Śląsk.

W ciągu kilkunastu lat istnienia naszej firmy przeprowadziliśmy już tysiące osób, rodzin, małych firm i wielkich przedsiębiorstw oraz instytucji państwowych. Jesteśmy świadomi, że przewożone meble, sprzęt, drobiazgi oraz dokumenty mają dla Państwa duże znaczenie i nierzadko stanowią podwalinę Państwa codziennej pracy i życia. 

Chcąc sprostać wysokim oczekiwaniom naszych Klientów i rozumiejąc, jak ważny jest sprawny i bezpieczny transport Państwa dobytku czy to firmowego, czy prywatnego, o ferujemy wszelkie możliwe udogodnienia i materiały zabezpieczające potrzebne podczas pakowania i transportu:
samochody z windą,
kartony przeprowadzkowe,
folia stretch,
folia bąbelkowa,
pasy mocujące,
–  sprzęt i narzędzia do demontażu i montażu mebli i urządzeń.

Obowiązkowo posiadamy ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika (OCP).

Przewóz mebli Katowice? Transport sprzętów RTV i AGD? A może bezpieczny przewóz dokumentów, płyt z ulubioną muzyką czy ważnych pamiątek rodzinnych? Wybierając naszą firmę mogą być Państwo spokojni o przeprowadzkę od A do Z.

Zachęcamy do umówienia się na spotkanie z naszym pracownikiem, który kompleksowo doradzi, jak najlepiej przygotować się do przeprowadzki, rozwieje wszelkie wątpliwości związane z przewozem drogocennych i wartościowych dla Państwa przedmiotów i pamiątek, a także dokona całościowej wyceny usługi przeprowadzki Katowice. Nasi doświadczeni pracownicy służą wszelką pomocą podczas przeprowadzki – nie tylko wyniosą i wniosą meble, sprzęt, urządzenia, dokumenty i cenne ozdoby, pamiątki czy kwiaty, ale też pomogą Państwu w procesie pakowania i udzielą informacji, gdzie i na jakich zasadach składuje się odpady wielkogabarytowe np. stare szafy, kanapy, sprzęt RTV i AGD, których nie chcecie Państwo zabierać do nowego mieszkania lub biura. Na Państwa życzenie Firma Trans-Speed Przeprowadzki Katowice może dodatkowo zająć się likwidacją i przekazaniem do recyklingu lub na wysypisko śmieci poszczególnych przedmiotów, których nie chcecie Państwo zabierać do nowego mieszkania lub siedziby firmy (więcej informacji w zakładce Likwidacje Katowice).

Trans-Speed Przeprowadzki Katowice – indywidualnie, odpowiedzialnie i kompleksowo.

Jak do nas dojechać?

Najnowsze wpisy

Siedziba Katowice

Wincentego Pola 9,
40-596 Katowice tel.: 536 086 086
www: PrzeprowadzkiKatowice.pl
E-mail: kontakt@transportkatowice.pl

ZAUFALI NAM