Przeprowadzki Katowice tel. 536 086 086

Drobne usługi transportowe od ręki – przewóz mebli i sprzętów

Niezależnie od tego, czy jest to przewóz nowego kompletu wypoczynkowego ze sklepu do domu, czy transport drogocennego pianina, skorzystanie z profesjonalnych usług transportowych zdecydowanie się opłaca. O tym, dlaczego tak jest i z jakimi kosztami należy się liczyć, dowiesz się z poniższego artykułu.

Lepiej postawić na specjalistów

Samodzielny transport mebli czy innych sprzętów z pozoru może wydawać się prostym zadaniem. Jednak kiedy zaczniemy zastanawiać się nad tym, w jaki sposób zniesiemy meblościankę z 4. piętra bloku bez windy oraz jak zmieścimy ją w samochodzie osobowym, często uznajemy, że podołanie temu na własną rękę jest niemożliwe lub też przysporzy wielu problemów.

Transport zakupów, mebli i sprzętów

Transport zakupów ze sklepu do domu? To nie kłopot, gdy ma się pod ręką firmę przewozową Trans-Speed (tel. 536 086 086)!

W takiej sytuacji nie warto zwlekać dłużej – lepiej postawić na specjalistów, takich jak firma Trans-Speed. Dzięki profesjonalnemu podejściu do usług transportowych oraz wieloletniemu doświadczeniu w przewozie najróżniejszych przedmiotów klient może być pewien tego, że mebel lub inny element wyposażenia:

 • zostanie wyniesiony z lokalu z zachowaniem najwyższej ostrożności;
 • będzie odpowiednio załadowany i wyładowany z pojazdu;
 • zostanie właściwie umieszczony i zabezpieczony w przeznaczonym do transportu samochodzie;
 • dotrze bezpiecznie we wskazane miejsce.

Dopasuj usługę do swoich potrzeb

Firma Trans-Speed wie o tym, że klienci cenią sobie możliwość indywidualnego dopasowania zakresu usługi, umożliwiającą kontrolowanie transportu oraz jego kosztów. Dlatego też oferowane usługi transportowe mogą obejmować jedną z dwóch poniższych opcji:

 • wynajem samochodu wraz z kierowcą, który ze względów bezpieczeństwa ma obowiązek odpowiedniego umiejscowienia przewożonego sprzętu wewnątrz pojazdu; wówczas za zniesienie, wniesienie i rozładunek mienia odpowiada klient;
 • kompleksową obsługę, w tym samochód z kierowcą oraz 2 tragarzy, odpowiedzialnych za przeniesienie dobytku z lokalu do pojazdu, zabezpieczenie go oraz jego rozładowanie; możliwe jest także dopłacenie za zniesienie i wniesienie mienia.

Dodatkowo usługa może objąć również inne prace, takie jak na przykład pomoc w spakowaniu i rozpakowaniu przewożonych sprzętów.

Jaki jest koszt usługi transportowej?

To, ile wyniesie cena za transport mienia, zależy od wielu czynników. Szacując koszty, należy uwzględnić takie aspekty, jak:

 • teren realizacji – przewóz sprzętu na terenie tego samego miasta jest tańszy niż transport poza jego granice; istotna jest również długość trasy, na jakiej przewożony jest dobytek;
 • czas realizacji – ilość godzin, w czasie których zostanie zrealizowana usługa; przy czym cena za kolejne godziny może się różnić;
 • rodzaj przewożonego sprzętu – koszt transportu przedmiotów o nietypowych rozmiarach i kształtach może być wyższy niż przewóz standardowego wyposażenia;
 • architektura na zewnątrz i wewnątrz budynku – utrudnienia w postaci niewygodnego dojazdu czy braku windy łączą się z podwyższonymi kosztami;
 • dodatkowe opcje usługi – za każde niewchodzące w skład podstawowej usługi życzenie trzeba dopłacić.

Biorąc pod uwagę powyższe kwestie, można przyjąć, że cena za przewóz mebli i sprzętów wyniesie od około 80 do 300 zł.

Pozostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Jak do nas dojechać?

Blog przeprowadzkowy

Pomoc przy przeprowadzce

Przeprowadzki Katowice

Trans Speed - tel. 536 086 086

ul. Władysława Orkana 25A,
40-553 Katowice