Przeprowadzki Katowice tel. 536 086 086

Przeprowadzki Biur

Pragniemy zaoferować Państwu usługę przeprowadzki biur na terenie Katowic, Śląska i całej Polski.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam poznać Państwa potrzeby i oczekiwania w zakresie przeprowadzek, transportu i przewozu rozmaitych mebli, sprzętów i urządzeń oraz dokumentów. Z naszej oferty skorzystało dotąd wiele rozpoznawalnych marek i instytucji państwowych, w tym m.in. Muzeum Śląskie, Casinos Poland, Springermedia, Bre Bank S.A., Urząd Regulacji Energetyki, Górnośląskie Towarzystwo Charytatywne, FALCK, Real, Makro Cash And Carry i wielu, wielu innych.

Przeprowadzki biur organizujemy szybko, sprawnie i z najwyższą dbałością o bezpieczeństwo przewożonych przedmiotów. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych, kompetentnych, odpowiedzialnych i przeszkolonych pracowników, którym bez obaw możecie Państwo powierzyć transport firmowego dobytku. Powierzony nam ładunek jest ubezpieczony w zakresie ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika (OCP).

Naszym celem jest zminimalizowanie stresu, ogromu pracy i dodatkowych obowiązków, jakie spoczywają na Państwa pracownikach podczas organizacji przeprowadzki i mogą dezorganizować codzienną pracę.

Specjalnie dla Państwa potrzeb posiadamy samochody wyposażone w wygodną windę załadowczą, a także narzędzia i sprzęt niezbędne do demontażu mebli i wyposażenia biurowego, przeniesienia go do samochodu oraz wniesienia do nowej siedziby i ponownego zmontowania.

Aby nie musieli Państwo tracić czasu na poszukiwanie kartonów do przeprowadzki, folii stretch i bąbelkowej firma Trans-Speed Przeprowadzki Katowice przygotowała wszystko to, aby dla Państwa przeprowadzka była wyłącznie miłym doświadczeniem i wiązała się z radością i dumą z powodu zajęcia nowej siedziby.

Przewóz mebli to nasza codzienność 🙂 Zapraszamy!

Jeśli chcą Państwo pozbyć się starego wyposażenia biura – proponujemy usługę likwidacji i wywóz niechcianych przedmiotów na wysypisko śmieci.

Małe czy duże biuro, przeprowadzka kilka ulic dalej, a może na drugi koniec Polski – do każdej przeprowadzki biura podchodzimy tak samo profesjonalnie. Przewóz mebli Katowice, a może przewóz mebli Paryż – usługi transportowe na ternie Unii Europejskiej nie mają przed nami tajemnic.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy oraz do bezpośredniego kontaktu e-mail lub telefonicznego.

Przeprowadzki biur Katowice – traf pod dobry adres.

Jak do nas dojechać?

Najnowsze wpisy

Siedziba Katowice

Wincentego Pola 9,
40-596 Katowice tel.: 536 086 086
www: PrzeprowadzkiKatowice.pl
E-mail: kontakt@transportkatowice.pl

ZAUFALI NAM