Przeprowadzki Katowice tel. 536 086 086

Przeprowadzki Biur Katowice

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam poznać Państwa potrzeby i oczekiwania w zakresie przeprowadzek mieszkań, transportu i przewozu rozmaitych mebli, sprzętów i urządzeń oraz dokumentów. Własnie dlatego, pragniemy zaoferować Państwu usługę przeprowadzki biur na terenie Katowic, Śląska i całej Polski. Z naszej oferty skorzystało dotąd wiele rozpoznawalnych marek i instytucji państwowych, w tym m.in. Muzeum Śląskie, Casinos Poland, Springermedia, Bre Bank S.A., Urząd Regulacji Energetyki, Górnośląskie Towarzystwo Charytatywne, FALCK, Real, Makro Cash And Carry i wielu, wielu innych.

Przeprowadzki biur na najwyższym poziomie to nasz atut!

Przeprowadzki biur organizujemy szybko, sprawnie i z najwyższą dbałością o bezpieczeństwo przewożonych przedmiotów. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych, kompetentnych, odpowiedzialnych i przeszkolonych pracowników, którym bez obaw możecie Państwo powierzyć transport firmowego dobytku. Powierzony nam ładunek jest ubezpieczony w zakresie ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika (OCP). Naszym celem jest zminimalizowanie stresu, ogromu pracy i dodatkowych obowiązków, jakie spoczywają na Państwa pracownikach podczas organizacji przeprowadzki i mogą dezorganizować codzienną pracę.

Najlepsze wyposażenie i sprzęt do przeprowadzek

Specjalnie dla Państwa potrzeb posiadamy samochody wyposażone w wygodną windę załadowczą, a także narzędzia i sprzęt niezbędne do demontażu mebli i wyposażenia biurowego, przeniesienia go do samochodu oraz wniesienia do nowej siedziby i ponownego zmontowania. Aby nie musieli Państwo tracić czasu na poszukiwanie kartonów do przeprowadzki, folii stretch i bąbelkowej firma Trans-Speed Przeprowadzki Katowice przygotowała wszystko to, aby dla Państwa przeprowadzka była wyłącznie miłym doświadczeniem i wiązała się z radością i dumą z powodu zajęcia nowej siedziby.

Przewóz mebli to nasza codzienność

Jeśli chcą Państwo pozbyć się starego wyposażenia biura – proponujemy usługę likwidacji mieszkań i wywóz niechcianych przedmiotów na wysypisko śmieci. Małe czy duże biuro, przeprowadzka kilka ulic dalej, a może na drugi koniec Polski – do każdej przeprowadzki biura podchodzimy tak samo profesjonalnie.

Przewóz mebli Katowice, a może przewóz mebli Paryż – usługi transportowe na ternie Unii Europejskiej nie mają przed nami tajemnic. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy oraz do bezpośredniego kontaktu e-mail lub telefonicznego.

Jak do nas dojechać?

Blog przeprowadzkowy

Pomoc przy przeprowadzce

Przeprowadzki Katowice

Trans Speed - tel. 536 086 086

ul. Władysława Orkana 25A,
40-553 Katowice