Przeprowadzki Katowice tel. 536 086 086

Przeprowadzki firm Katowice

Firma Trans-Speed organizuje przeprowadzki firm Katowice od wielu lat z sukcesem i pasją. Zdajemy sobie sprawę, że przeprowadzka firmy to nie tylko przeżycie ekscytujące, ale przede wszystkim stresujące dla wszystkich pracowników, czasochłonne i powodujące czasową dezorganizację pracy. Przeprowadzka firmy powinna być sprawna, szybka i bezpieczna – właśnie taką usługę oferuje Państwu Trans-Speed Przeprowadzki Katowice.

Przeprowadzki firm na możliwie najwyższym poziomie!

Powierzony nam ładunek jest ubezpieczony w zakresie ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika (OCP). Każdorazowo bierzemy pod uwagę:

 • wielkość firmy oraz ilość siedzib (jeśli jest ich kilka i z każdej trzeba przetransportować mienie do nowego miejsca),
 • rodzaj i ilość przedmiotów, które należy przetransportować oraz dobór odpowiedniego sprzętu do przetransportowania,
 • charakter i profil działalności,
 • liczbę pracowników,
 • styl pracy w Państwa firmie,
 • Państwa bieżące potrzeby oraz oczekiwania klientów Państwa firmy.

Chcemy, aby nasza współpraca przyczyniła się do zminimalizowania ogromu pracy i dodatkowych obowiązków, jakie spoczywają na pracownikach podczas organizacji przeprowadzki.

Zalety skorzystania z naszych usług

Nasze samochody wyposażone są w windę załadowczą oraz odpowiedni sprzęt do bezpiecznego przetransportowania i załadunku przedmiotów, w tym przedmiotów o znacznym tonażu i nietypowych gabarytach, jak pianina, sejfy, szafy pancerne i szafy serwerowe (do 250 kg). Oferujemy solidne kartony przeprowadzkowe, a także odpowiednią ilość folii bąbelkowej, folii stretch i innych materiałów zabezpieczających.

Ponad 20 lat na rynku – w Katowicach i całym Śląsku!

Tak, to prawda. Przeprowadzki firm w Katowicach organizujemy od 1996 roku. Dodatkowo oferujemy Państwu szereg usług, które usprawnią proces przeprowadzki:

 • pakowanie i wypakowywanie przygotowanych i posegregowanych przedmiotów,
 • demontaż i montaż mebli oraz innego wyposażenia,
 • dodatkowe zabezpieczenie mienia folią stretch oraz bąbelkową,
 • załadunek lub rozładunek w kilku miejscach „po drodze”,
 • likwidację mieszkań i utylizację mebli i wyposażenia biurowego, których nie chcą Państwo zabierać do nowej siedziby.

Zawsze jesteśmy dla Ciebie dostępni

W przypadku dodatkowych pytań lub prośby o wycenę usług przeprowadzkowych lub innych znajdujących się w ofercie naszej firmy, zapraszamy do kontaktu drogą e-mail lub telefoniczną. Nasz pracownik chętnie spotka się w dogodnym dla Państwa terminie, kompleksowo doradzi, jak najlepiej przygotować się do firmowej przeprowadzki, rozwieje wszelkie wątpliwości związane z przewozem drogocennych i wartościowych dla Państwa przedmiotów i urządzeń. Dokona przeglądu sprzętów, urządzeń i przedmiotów, które chcą Państwo przetransportować, dobierze optymalne rozwiązania i dokona całościowej wyceny usługi przeprowadzki firm Katowice.

Jak do nas dojechać?

Blog przeprowadzkowy

Pomoc przy przeprowadzce

Przeprowadzki Katowice

Trans Speed - tel. 536 086 086

ul. Władysława Orkana 25A,
40-553 Katowice