Przeprowadzki Katowice tel. 536 086 086

O firmie Trans Speed z Katowic

Wiesz dlaczego warto wybrać Trans-Speed Przeprowadzki Katowice? Najlepiej zobrazuje Ci to poniższa legenda!

  • Wy – kontakt z Państwem sprawia nam przyjemność, codziennie dostarcza energii do dalszej pracy i motywuje do poszerzania oraz udoskonalania oferty,
  • My – profesjonalny zespół doświadczonych pracowników, stawiających na punktualność, rzetelność, solidność, odpowiedzialność i Państwa zadowolenie z współpracy z naszą firmą,
  • Pasja – nasza firma powstała, ponieważ lubimy swoją pracę; logistyka, planowanie i transport mebli – to jest to, w czym jesteśmy najlepsi.

Misja i strategia Trans-Speed Przeprowadzki Katowice

Zawsze jesteśmy dla Was! W ciągu kilkunastu lat doświadczenia przeprowadziliśmy setki osób, firm i instytucji państwowych. Wiemy, że dla wielu osób przeprowadzki mieszkań są wyzwaniem stresującym i łatwo stracić głowę podczas pakowania dobytku całego życia. Oferujemy przewóz mebli, sprzętów, dokumentów i pamiątek rodzinnych, jak również sprzętów, które wymagają wiele ostrożności podczas transportu i są dla Państwa cenne – pianina, fortepiany, sejfy, szafy pancerne i inne neutralne ładunki.

Tanio i dobrze z Trans-Speed z Katowic

Wszyscy wiemy, że najlepiej jest wtedy, gdy jest niedrogo i na wysokim poziomie. I tacy właśnie jesteśmy. Trans-Speed Przeprowadzki Katowice oferuje przystępne ceny przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów obsługi klienta. Nie jesteśmy tylko po to, aby przewieźć rzeczy z punktu A do B – doradzimy, pomożemy, a na specjalne życzenie spakujemy i rozpakujemy wszystkie przedmioty, zmontujemy meble i ustawimy je tam, gdzie sobie Państwo tego życzą. Jesteśmy dla Was.

Jak do nas dojechać?

Blog przeprowadzkowy

Pomoc przy przeprowadzce

Przeprowadzki Katowice

Trans Speed - tel. 536 086 086

ul. Władysława Orkana 25A,
40-553 Katowice