Przeprowadzki Katowice tel. 536 086 086

Likwidacje mieszkań Katowice

Oferujemy Państwu kompleksową usługę w zakresie likwidacji lokali oraz wywozu zbędnych przedmiotów. Działamy zgodnie z Ustawą o odpadach z dnia 27 kwietnia 2001 r., co dokumentuje Decyzja nr 115/O/2010 dotycząca transportu odpadów komunalnych wydana dla naszej firmy Trans-Speed przez Prezydent Miasta Katowice.

Likwidacje mieszkań, domów – co jeszcze oferujemy?

  • likwidacje mieszkań Katowice i miasta ościenne na Śląsku
  • likwidacje domów
  • likwidacje lokali przed ich sprzedażą
  • likwidacje firm i biur Katowice
  • likwidacje lokali po osobach bliskich
  • wywóz „gratów” z piwnic i garaży

Spakowane niechciane, niepotrzebne i zużyte rzeczy wywozimy na katowickie wysypisko śmieci, które opłacamy i uzyskujemy kartę przekazania odpadu. Jest to dla Państwa gwarancja, że stare przedmioty nie znajdą się na osiedlowym śmietniku, czy co gorsza dzikim wysypisku i po prostu nie będą zaśmiecać środowiska. Likwidacje mieszkań i innych lokali prowadzimy na Śląsku – w Katowicach i miastach ościennych (likwidacja mieszkań Mikołów, Będzin, Tychy, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Bytom Chorzów, Imielin, Jaworzno, Lędziny, Łaziska Górne, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Bieruń, Czeladź i okolice).

Kim są nasi Klienci?

Działając od 1996 roku doskonale poznaliśmy Państwa potrzeby w zakresie przeprowadzek mieszkań, transportu mebli i likwidacji. Naszymi Klientami są osoby prywatne, firmy, instytucje państwowe – najczęściej korzystają z usługi likwidacji w przypadku:

  • zakupu nowych mebli lub sprzętów i potrzeby pozbycia się starych w zgodzie z poszanowaniem środowiska i Ustawą o odpadach,
  • chęci doprowadzenia do ładu piwnicy, garażu lub strychu,
  • gdy lokal mieszkalny musi zostać zlikwidowany z uwagi na śmierć krewnego,
  • w każdym innym przypadku, gdy potrzebują Państwo zdać jakiekolwiek nieużywane przedmioty na wysypisko śmieci.

Kadra w pełni wykwalifikowanych pracowników

Rozumiemy, jak przykrym dla doświadczeniem dla Państwa jest potrzeba likwidacji mieszkania krewnego i ile łez może wycisnąć przeglądanie pamiątek i rzeczy, które należały do bliskiej osoby. Nasi pracownicy są osobami o wysokiej kulturze osobistej, potrafiącymi odnaleźć się w każdej sytuacji – szybko i sprawnie pomogą Państwu uporać się z segregacją wszystkich przedmiotów i odpowiednim ich przygotowaniem do przekazania na wysypisko. Pakujemy odzież, garnki, książki i makulaturę, organizujemy przewóz mebli Katowice oraz sprzętów RTV i AGD na wysypisko śmieci Katowice.

Wiemy również, że przeprowadzka, nowe mieszkanie, dom lub nowa siedziba firmy nierzadko oznaczają pożegnanie ze starymi meblami, sprzętami i innymi przedmiotami. Nowe miejsce to nowe życie i nowy start. Chcą Państwo, by stare rzeczy jak najszybciej zniknęły oraz, by cała przeprowadzka odbyła się sprawnie i równie szybko. Podczas przeprowadzki mieszkań Katowice pomagamy Państwu odpowiednio posegregować i spakować przedmioty przeznaczone do wyrzucenia, po czym zabieramy je na wysypisko. Posiadamy narzędzia i sprzęt do demontażu i montażu, dlatego nie stanowi dla nas problemu zdemontowanie mebli i innego wyposażenia lokalu.

Trans-Speed Przeprowadzki Katowice – fachowo rozprawimy się z „gratami”.

Jak do nas dojechać?

Blog przeprowadzkowy

Pomoc przy przeprowadzce

Przeprowadzki Katowice

Trans Speed - tel. 536 086 086

ul. Władysława Orkana 25A,
40-553 Katowice