Przeprowadzki Katowice tel. 536 086 086

Poradnik przeprowadzkowy. Krok 3 – wybór firmy przeprowadzkowej

Kiedy dokładnie wiemy już, jakie przedmioty zabieramy do nowego domu oraz ile ich będzie, najczęściej zaczynamy szukać kogoś, kto przewiezie nasz dobytek. I tu zaczynają się pierwsze schody, bo na rynku firm przeprowadzkowo-transportowych jest mnóstwo, a każda wydaje się być idealna. Czy na pewno?

Bezpieczna, pewna, niedroga – idealna firma przeprowadzkowa

Idealna firma przeprowadzkowa to taka, która spełnia najwyższe rynkowe standardy i posiada szeroką ofertę z możliwością wyboru indywidualnie dopasowanych rozwiązań (z których klient może wybrać te, jakich faktycznie potrzebuje i na jakie go stać).

 

Ceny usług przeprowadzkowych

Wszyscy chcemy, by zawsze było tanio i dobrze. Problem w tym, że im tańsza jest usługa czy produkt, tym większych podejrzeń powinniśmy nabrać. Pamiętaj, że to, co jest bardzo tanie i na tym tle odstaje od konkurencji, może mieć jakiś mankament.

To dokładnie tak samo, jak z batonikiem czy czekoladą – kupując tę za 5 zł, możemy liczyć na pyszny smak, z kolei czekolada za 1,50 zł niestety może być wykonana ze składników gorszej jakości i nie będzie smakowała już tak dobrze – czeka nas rozczarowanie i złość, że skusiliśmy się na coś taniego, co nie spełnia naszych oczekiwań.
To samo dotyczy cen przeprowadzek mieszkań. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twój dobytek trafi w dobre ręce, zostanie prawidłowo zabezpieczony na czas transportu, a ulubionej szafce nic się nie stanie, wybierz taką firmę, która oferuje ceny adekwatne do jakości oferowanych usług i rzetelnej obsługi. Jeśli chcesz poznać ceny przeprowadzek w Trans-Speed, skontaktuj się z nami!

Zanim podpiszesz umowę

Nie decyduj się na nic od razu. Nie daj się zwieść pozorom, gdy przedstawiciel firmy przeprowadzkowej jest nachalny i usiłuje Ci wmówić, że firma ma sporo zleceń i „tylko ten termin jest wolny, jutro już może go nie być, lepiej szybko podjąć decyzję” itp.

Umów się na spotkanie w kilku firmach, poproś o wycenę, szczegółowe informacje o współpracy oraz o umowę do wglądu (przejrzyj umowę dokładnie, sprawdź, co zawiera cena, a za co trzeba dodatkowo zapłacić, zwróć również uwagę na to, co jest napisane drobnym druczkiem). Nie podejmuj pochopnych decyzji i poproś o czas do namysłu – planując wszystko z wyprzedzeniem, z pewnością masz go pod dostatkiem.

TRANSSPEED (1)

Pozostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Jak do nas dojechać?

Blog przeprowadzkowy

Pomoc przy przeprowadzce

Przeprowadzki Katowice

Trans Speed - tel. 536 086 086

ul. Władysława Orkana 25A,
40-553 Katowice