Przeprowadzki Katowice tel. 536 086 086

Komu zlecić przewóz mebli ze sklepu do domu na Śląsku (wszystkie miasta)

Stoisz z dopiero co kupionym meblem przy kasie i nie masz sposobu, by go przewieźć? Nie załamuj rąk i skorzystaj z usług przewoźnika – już za cenę od 100 zł dowiezie regały, szafy i sofę prosto do Twojego domu!

Transport sklepowy kontra firma przewozowa

Czasami bywa tak, że sklep meblowy nie zapewnia transportu bądź oferuje go w dniach i godzinach, jakie niekoniecznie nam odpowiadają. Nie każdy posiada własny, na tyle duży samochód, by samodzielnie przewieźć kupione meble. Gdy wyjątkowo zależy nam na czasie, chcemy meble mieć już, a nie następnego dnia czy nawet za kilka dni, warto skorzystać z usług firmy transportowej.

Wbrew wszelkim obawom przewoźnik wcale nie jest drogi. W końcu za transport mebli realizowany przez sklep również trzeba zapłacić – często jest to kwota identyczna lub nawet wyższa od tej, jaką może zaoferować prywatna firma przewozowa. Dlatego też jej wybór może okazać się rozwiązaniem rozsądnym, tańszym, szybszym, a nawet dużo korzystniejszym w zakresie samej usługi.

Zakres i ceny usługi przewozu mebli

W Trans-Speed klient może wybierać spośród kilku opcji, mając tym samym wpływ na to, ile zapłaci:

  • transport z tragarzem – w tej usłudze klient otrzymuje obsługę kompleksową: samochód z kierowcą oraz 2 tragarzy, którzy zajmą się załadowaniem i wyładowaniem dobytku, a także jego zniesieniem czy wniesieniem. Cena za transport mebli z tragarzem może wynieść ok. 80 – 300 zł;
  • transport bez tragarza – w przypadku tej usługi klient ma do dyspozycji samochód z kierowcą, a załadunkiem i wyładunkiem oraz zniesieniem czy wniesieniem musi zająć się samodzielnie (np. przy pomocy kogoś ze znajomych lub rodziny), kierowca oczywiście zajmuje się właściwym ułożeniem i zabezpieczeniem mienia w samochodzie. Cena za przewóz mebli bez tragarza waha się w granicach ok. 100 – 150 zł;
  • transport z obsługą dodatkową – zakres, jak i ceny tej usługi są ustalane indywidualnie. W jej ramach klient może zamówić np. odbiór mebli ze sklepu, dodatkowe zabezpieczenie mebli (folia stretch, bąbelkowa, kartony), transport pod wskazany adres, załadunek i wyładunek, zniesienie i wniesienie, ustawienie mebli we wskazanym miejscu, rozpakowanie kartonów oraz montaż mebli, a także demontaż i wywóz na wysypisko śmieci lub do zakładu utylizacji starych mebli.

Jeśli chcesz poznać szczegółową wycenę i zamówić transport mebli ze sklepu, skorzystaj z Formularza wyceny lub skontaktuj się z przedstawicielem Trans-Speed.

Pozostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Jak do nas dojechać?

Blog przeprowadzkowy

Pomoc przy przeprowadzce

Przeprowadzki Katowice

Trans Speed - tel. 536 086 086

ul. Władysława Orkana 25A,
40-553 Katowice