Przeprowadzki Katowice tel. 536 086 086

Transport zakupów RTV i AGD. Komu powierzyć, by było tanio i od ręki.

Zawsze warto wybierać lepsze rozwiązania: szybsze, bezpieczniejsze i w dobrej cenie. Trans-Speed już od 100 zł realizuje transport sprzętów RTV, AGD i innych ze sklepu prosto do domu. Na całym Śląsku.

Proste rozwiązania są najlepsze

Jesteś w sklepie – może planowałeś coś kupić, a może stało się to zupełnym przypadkiem. Upatrzyłeś sobie fantastyczny sprzęt, zadowolony dotarłeś do kasy, zapłaciłeś i… nagle uświadomiłeś sobie, że świeżutko nabyty telewizor, komputer, pralkę, lodówkę czy zmywarkę trzeba w jakiś sposób dowieźć do domu. Zależy Ci na tym, by sprzęt dotarł jak najszybciej, a tu okazuje się, że market najbliższy transport realizuje dopiero za kilku dni lub w godzinach, które zupełnie Ci nie odpowiadają. Co robić? Dzwonić do kumpla? A może po taxi bagażowe? Niekoniecznie, bo kumpel nie ma czasu lub na tyle dużego samochodu, a za taksówkę śpiewają sobie ceny, która zwala z nóg, szczególnie gdy musisz dojechać z centrum miasta na jego obrzeża lub na wieś. W takiej sytuacji najlepiej mieć pod ręką kontakt do dobrego i niedrogiego przewoźnika.

W Trans-Speed codziennie realizujemy usługi transportowe, polegające na transporcie wraz z wnoszeniem sprzętu AGD i RTV, ze sklepu do domu – mówi Wojciech Mieszczok, właściciel firmy. – Regularnie obsługujemy klientów sieci sklepów MyCenter (dawniej Neonet), Real, Auchan i Tesco, a także klientów indywidualnych, miesięcznie przewożąc ok. 500 sztuk sprzętu różnego typu. Wystarczy zadzwonić na numer 536 086 086 lub napisać na adres kontakt@transportkatowice.pl. Przyjedziemy!

Z tragarzem albo bez

Profesjonalni kierowcy Trans-Speed są do dyspozycji każdego, komu zależy na szybkim i fachowym przewozie różnego typu rzeczy – sprzętów, ale też mebli. Przyjadą błyskawicznie, pomogą załadować mienie i dowiozą je na miejsce.

Każdy samochód wyposażony jest w windę załadowczą, pasy transportowe oraz szereg materiałów zabezpieczających, dzięki którym przewóz nawet delikatnych, wymagających ostrożności rzeczy odbędzie się z zachowaniem największej dbałości o jego bezpieczeństwo. Ponadto w każdym pojeździe znajduje się GPS, jaki pozwoli w krótkim czasie i bez pomyłek dotrzeć pod wskazany adres.

W cenie, która jest więcej niż dobra

W Trans-Speed usługi transportowe realizowane są w dwóch podstawowych wariantach – z tragarzem i bez tragarza.

W najtańszej opcji, gdzie załadunkiem i wyładunkiem oraz zniesieniem i następnie wniesieniem sprzętu do lokalu trzeba zająć się na własną rękę, zapłacimy już ok. 100 zł – przeciętnie 120 zł za pierwszą godzinę trwania usługi i 80 zł za każdą kolejną.

Kompleksowa usługa transportowa, jaka obejmuje podstawienie samochodu wraz z kierowcą, przewóz oraz pomoc 2 tragarzy w zniesieniu i wniesieniu oraz załadunku i wyładunku mienia, a także – opcjonalnie – wsparcie w innych zadaniach (np. rozlokowaniu mienia na miejscu, montażu), to koszt ok. 80 – 300 zł lub nieco więcej w zależności od dokładnego zakresu usługi, długości trasy przejazdu, a także szczegółowych warunków w nieruchomości (piętro, obecność indy itp.)

To naprawdę niedrogo, a bez wątpienia szybko, sprawnie i bezpiecznie. Dokładną wycenę można poznać po skorzystaniu z Formularza wyceny lub skontaktowaniu się z przedstawicielem Trans-Speed.

Pozostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Jak do nas dojechać?

Blog przeprowadzkowy

Pomoc przy przeprowadzce

Przeprowadzki Katowice

Trans Speed - tel. 536 086 086

ul. Władysława Orkana 25A,
40-553 Katowice